Top 3, czyli najlepsze blogi o modzie

Uwielbiam odwiedzać zagraniczne blogi. Nawet te mniej znane są często bardzo profesjonalne. Stylizacje wpasowujące się  w otoczenie. Teksty barwnie opisujące najnowsze trendy i trafne recenzje pokazów mody. To wszystko gwarantuje sukces. Poniższe blogi już go odniosły. Dzięki determinacji i talentowi autorzy blogów, a obecnie często serwisów modowych odnieśli międzynarodowe sukcesy. Niektórzy z nich siedzą na pokazach u boku samej Anny Wintour i zatrudniają nawet kilkanaście osób. Mimo, że blogowanie wydaje się łatwym zajęciem trzeba mu poświęcić wiele czasu i cierpliwości. W dzisiejszym poście pokażę Wam trzy moje ulubione blogi, które odnoszą już od paru lat duże sukcesy.

 1.Bryanboy
 Młody i zdolny Filipińczyk, Bryan Grey Yambao w 2004 roku założył swój blog Bryanboy. Już od dziesięciu lat z powodzeniem go prowadzi. Na stronę Bryana codziennie wchodzi parę milionów czytelników. Nic dziwnego, wrodzony styl Bryana przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie. Uwielbia kolorowe futra i akcesoria, nawet w podróży jego stylizacje są przemyślane. Na lotniskach można go zobaczyć z klasyczną walizką Luis Vuitton lub Chanel. Jego oryginalne, a jednocześnie eleganckie stylizacje zostały już wielokrotnie doceniane m.in. przez Vogue i Elle. Marc Jacobs nazwał torebkę jego imieniem, a Anna Wintour jest pod wrażeniem stylu Bryana. Wiele osób podziwia go za sukcesy i imponującą stronę internetową, która dała mu możliwość podróżowania po całym świecie i kontakty.
http://www.bryanboy.com


2. Kayture
Kristina Bazan ma dwadzieścia jeden lat i dzięki swojej stronie, którą założyła w 2011 roku ma na swoim kącie imponujące osiągnięcia. Do tej pory współpracowała już z największymi markami m.in. z Jimmy Choo, Gucci, Luis Vuitton. Na stronie Kristiny możecie nie tylko obejrzeć jej stylizacje, ale też przeczytać recenzje najlepszych kosmetyków. Kayture polecam zwłaszcza osobom, które lubią wiedzieć co jest aktualnie na czasie, a jednocześnie chcą zachować własny styl. Mnie na stronie Kristiny najbardziej interesują jej podróże po całym świecie. Często odwiedza Paryż i Los Angeles. Oczywiście każde miejsce które odwiedza pokazuje na swojej stronie razem ze stylizacjami.
http://www.kayture.com

3. The Blond Salad
Chiara Ferrani jest prawdziwą Włoszką, niezależną i skazaną na sukces. Zainteresowanie modą i fotografią zawdzięcza swojej mamie. W 2009 roku, w wieku dwudziestu dwóch lat założyła The Blond Salad. Parę lat temu skończyła prawo, mimo to jej jedyną pracą jest strona internetowa. The Blond Salad jest jednym z najpopularniejszych blogów na całym świecie. Do  tworzenia strony zatrudnia paręnaście osób m.in. grafika, makijażystę i fryzjera, którzy są jej potrzebni podczas odbywania częstych podróży. W ciągu tygodnia zmienia swoje miejsce nawet parę razy. Codziennie wstawia nowe posty ze stylizacjami i inspiracjami. To niesamowite ile Chiara odniosła w ciągu pięciu lat. Wystąpiła w kampanii Luis Vuitton, a jakiś czas temu założyła własną markę. Teraz oprócz prowadzenia The Blond Salad może się spełniać także jako projektantka.
http://www.theblondesalad.com


Komentarze

  1. Ja osobiście najbardziej lubię Chiare i jej stronę, ale Bryanboy też jest niezły.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tematyka ok, strona ok, życzę powodzenia i wytrwałości, bo masz jakiś pomysł na stronę, ale dziewczyno - ortografia to podstawa...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz