Cara Delavingne nową redaktor LOVE Magazine


Nowy rok z pewnością będzie dla Cary Delavingne równie ekscytujący co poprzedni. Nowe wyzwania i spełnianie się jako… redaktor znanego magazynu LOVE. Podobnie jak Kate Moss do której jest ciągle porównywana, będzie miała okazję wykazać się na zupełnie nowej płaszczyźnie. Naczelna magazynu, Katie Grand jest zadowolona z Cary. Jak komentowała w WWD  teksty Cary są zarówno zabawne jak i ostre. Teraz modelka zapewne poświęci dużo czau na pisanie do magazynu.  

Zresztą można zauważyć, że Cara od paru miesięcy nie poświęca już całego swojego czasu modelingowi. Niedawno zagrała w dwóch filmach, zaprojektowała kolekcję dla DKNY i razem z Willem Heardem nagrała singiel. 

Można odnieść wrażenie, że Cara czego się dotknie zamienia w złoto. Krytycy filmowi są pod wrażeniem jej talentu. Z pewnością młodą modelkę będziemy mogli jeszcze zobaczyć na srebrnym ekranie. Nie jednokrotnie podkreślała, że zawsze jej największym marzeniem było aktorstwo i śpiewanie. Lubi wcielać się w różne role, koncentrować się na charakterze bohatera, dlatego pozowanie i chodzenie po wybiegu już jej nie wystarcza. Poza tym stres z jakim się wiąże praca modelki nie wpływa dobrze na jej zdrowie. 

Komentarze

  1. Uwielbiam tę dziewczynę. To jedna z tych osób, które wyglądają przepięknie i wydawać by się mogło, że nic ich to nie obchodzi. Dobrze wiedzieć, że oprócz ładnej buzi ma też wiele zainteresowań i talentów ; )

    OdpowiedzUsuń
  2. Love her!!!

    She is everything.
    Greyavenue.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz