Stella McCartney SS 2015


Upper East Side na jeden dzień stało się centrum modowych wydarzeń. To właśnie tam Stella McCartney zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na wiosnę/ lato 2015. 

Wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć w pokazie z pewnością świetnie się bawili. Na żywo mogli podziwiać eleganckie i lekko sportowe ubrania, które miały na sobie szczupłe i piękne modelki. Minimalistyczne uczesanie i naturalny makijaż dodawał im szyku. Nie bez powodu Stella McCartney odnosi coraz to większe sukcesy i jest jedną z najbardziej pożądanych projektantek. Jej projekty wzbudzają zachwyt i stają się niekwestionowanymi hitami sezonu. Oversizowe płaszcze, kultowa już torebka Falabella i ostatni must-heave, buty na koturnach to tylko niektóre projekty Stelli, które sprzedają się jak świeże bułeczki mimo wysokich cen. 

Goście, którzy pojawili się na imprezie wpasowali się w styl domu mody. Każdy wyglądał tak jakby właśnie zszedł z wybiegu. Ubrania w soczystych kolorach połączyli ze stonowanymi. Efekt końcowy był zachwycający.

Komentarze

  1. I love the monochrome ones.... Chloe Sevignie just... speechless, she looks like a knock-off of big bird!
    http://sepatuholig.blogspot.com
    instagram.com/gracenjio

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz