Alexander Wang Cruise 2016


''Myślałem o ulicy i o tym co na prawdę dziś dla nas znaczy"- tak Alexander Wang skomentował swoją kolekcję Cruise 2016 podczas prezentacji. ''Wcześniej ulica była anonimowa. Teraz wszyscy ją obserwują. Nie ma anonimowości, nawet na ulicy, a idea bycia zupełnie anonimowym staje się czymś atrakcyjnym".

Trudno nie zgodzić się z projektantem. W świecie Instagrama czy Snapchata trudno jest pozostać kimś anonimowym. Rzucające się w oczy nowości tylko to potęgują. Teraz każdy może być sławny, wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie, a na drugi dzień znaleźć się w zestawieniu najlepszych stylizacji tygodnia ekskluzywnego portalu. Oczywiście trzeba mieć swój styl i czymś się wyróżniać, ale z pewnością droga do sławy nie jest tak skomplikowana jak kiedyś. Przypomnijcie sobie choćby nagłą popularność Alexa z amerykańskiego sklepu Target? Wystarczyło jedno zdjęcie na twitterze, a chłopak w parę godzin stał się gwiazdą. 


W kolekcji Alexandra Wanga dominuje ciemna kolorystyka, która została przełamana bielą. Skórzane topy, militarne kurtki i plisy robią wrażenie i przywodzą na myśl militaria. Każdy detal sprawia, że od razu możemy poznać czyj to projekt. Mnie bardzo podoba się cała kolekcja, ale w swojej szafie widziałabym ciemno zielony płaszcz. Jest elegancki i wykonany z najlepszych materiałów.  Źródła zdjęć: Vogue.com

Komentarze

 1. świetny post, ładna sesja ;)

  http://missstyle21.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy post :)
  olablogo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Super te stylizacje!:) Więcej takich postów:)
  http://freshisyummy.blogspot.com/2015/06/lighthouse.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Can't get enough of this!! :D

  xxx Linsey from POSE-BLOG.com

  You can also check my BLOGLOVIN & FACEBOOK if you like! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. genialna kolekcja!
  +obserwuję
  / chodzmypopoecic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz